Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2020 19:06
Xbox PDP
652V

Xbox Series X skorzysta z urządzeń PDP od Xboksa One

Microsoft wczoraj potwierdził szczegóły Wstecznej Kompatybilności Xboksa Series X i korporacja wspominała o wykorzystaniu akcesoriów pomiędzy generacjami. Firma PDP potwierdza pełną integrację urządzeń i jeśli posiadacie w domach pady z Xboksa One od tego producenta, skorzystacie z nich podczas rozgrywki na next-genie.

Microsoft zapowiedział wczoraj „najbardziej wydajną i kompatybilną konsolę nowej generacji” i firma zadba nie tylko o gry ze wszystkich platform – gracze mogą także liczyć na sprzęt. PDP to pierwszy producent, który oficjalnie potwierdził, że klienci skorzystają z urządzeń kupionych do Xboksa One na Xboksie Series X.

Jeśli macie w domach headsety z serii LVL (przewodowe lub bezprzewodowe, LVL50, LVL40, LVL30), przewodowe pady PDP lub pilot Talon Media Remote, to możecie mieć pewność, że każdy z tych akcesoriów podłączycie do nowej generacji. Jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy muszą teraz kupić przykładowo headset i chcą mieć pewność, że będą mogli z niego korzystać na next-genie. PDP potwierdziło także, że świecące kontrolery Afterglow są także kompatybilne z Xboksem Series X i gracze na next-genie wykorzystają pełne możliwości podświetlenia.

Pełna Wsteczna Kompatybilność to bez wątpienia element, który będzie wyróżniał następną generację. Gracze od postawienia w domu sprzętu nie tylko zapoznają się z grami (Microsoft szykuje wielki zestaw tytułów), ale także bez problemu podłączą do konsoli wcześniej kupiony sprzęt.

Źródło: Informacja prasowa: PDP

Tagi: PDP Xbox One Xbox Series X