Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2020 18:07
Motocykl z Cyberpunk 2077
2942V

Cyberpunk 2077 na nowej rozgrywce. Polacy pokazali zróżnicowane samochody i zapewnią wyścigi

Night City Wire przynosi nam nowe spojrzenie na Cyberpunka 2077. Gracze mogą zerknąć na świeży fragment rozgrywki, który przedstawia uroki Night City. Tak wygląda jedna z najważniejszych gier 2020 roku.

Dzisiejszy pokaz skupił się na samochodach i w Night City otrzymamy możliwość wskoczenia w zróżnicowane wozy. Każda maszyna posiada własne statystyki oraz oferuje inny system jazdy. Deweloperzy przygotowali kilka klas pojazdów i zainteresowani podczas rozgrywki poczują zróżnicowane maszyny. W grze nie zabraknie także klasycznych wozów, ale nie otrzymaliśmy dzisiaj prezentacji takich przyjemności.

CD Projekt RED potwierdził również ważny szczegół: w Cyberpunku 2077 weźmiemy udział w wyścigach. Deweloperzy zadbali o zróżnicowane trasy rozrzucone po całym Night City i sympatycy szybkiej jazdy na pewno nie będą się nudzić w tym pięknym mieście.

Twórcy wpadli także na ciekawy pomysł: każda legenda potrzebuje odpowiednio legendarnego samochodu. W grze znajdziemy samochód Johnny'ego Silverhanda – jest to Porsche 911 Turbo z 1977 roku. Jak widać przecieki zostały potwierdzone.

Istotnym zagadnieniem dla CD Projekt RED było zapewnienie nie tylko odpowiedniego (innego) czucia dla każdej maszyny, ale autorzy wykorzystali prawdziwe samochody, by nagrać ich dźwięk – autorzy przygotowali nie tylko odgłosy silników, ale nawet zadbali o takie szczegóły, jak zamykanie lub otwieranie okna.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077