Iza Łęcka Iza Łęcka 05.10.2020 12:53
Cyberpunk 2077 Złoto
2852V

Cyberpunk 2077 w złocie! Gramy w listopadzie

Nie będzie kolejnego opóźnienia Cyberpunka 2077. CD Projekt RED właśnie potwierdziło ważną wiadomość: gra osiągnęła złoty status! Wszystkie główne prace zostały zakończone, a gracze mogą szykować wolny czas na połowę listopada.

Na taką wiadomość czekaliśmy od dobrych kilku lub nawet kilkunastu miesięcy. CD Projekt RED zmieniał kolejne terminy wydania Cyberpunka 2077, tymczasem możemy potwierdzić, że wszyscy chętni gracze wyruszą do Night City już 19 listopada 2020 roku!

„Złoty status” oznacza, że deweloperzy zakończyli główne prace nad tytułem. Choć ostatnio potwierdzony został obowiązkowy crunch, podczas którego zespół będzie usuwał napotkane błędy, polskie studio podąża zgodnie z wyznaczonym planem. Cyberpunk 2077 może już trafić do tłoczni, następnie do pudełek i w ostateczności do graczy – CD Projekt RED nie przełoży już premiery oczekiwanego tytułu.

W następnych tygodniach otrzymamy nowe materiały z gry, które zaprezentują ostateczną jakość Cyberpunka 2077. Wciąż nie zobaczyliśmy fragmentów rozgrywki prezentujących jakość konsolowego wydania, więc może deweloperzy pokuszą się o pokazanie kilku urywków z Night City w wersji z Xboksa One X, czy PlayStation 4 Pro?

W oczekiwaniu na premierę, sprawdźcie klimatyczną reklamę z udziałem Keanu Reevesa, a także wygląd pocztówek oraz mapy, które będą dodawane do fizycznego wydania Cyberpunk 2077.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077