Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2020 17:15
Cyberpunk 2077 Night City Wire 4
1486V

Cyberpunk 2077 Night City Wire 4 zaprezentuje samochody. Oglądajcie z nami pokaz CD Projekt RED

Jakie samochody zobaczymy na ulicach Night City i jak wygląda system prowadzenia wozów? Na te pytanie powinien odpowiedzieć dzisiejszy Night City Wire. CD Projekt RED chce opowiedzieć o maszynach mknących po mieście, a deweloperzy zadbają o prezentację kilku dodatkowych fragmentów rozgrywki. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy!

Fani twórczości CD Projekt RED z całego świata odliczają już do premiery Cyberpunka 2077. Gra jest już w złocie, deweloperzy pracują nad ostatnimi łatkami przed debiutem, ale wciąż znajdują czas, by opowiedzieć nam o grze.

Dzisiejszy Night City Wire 4 rozpocznie się o godzinie 18:00 i w głównej mierze ma skupić się na samochodach przemierzających miasto z Cyberpunka 2077. Bardzo możliwe, że podczas pokazu usłyszymy coś na temat marki Porsche – ostatnio twórcy opublikowali zajawkę, która zwiastuje ciekawą współpracę.

Jedno jest pewne: nie będziemy się nudzić. Polacy mają jeszcze wiele do pokazania przed listopadową premierą, więc możemy mieć pewność, że dzisiaj nie będziemy świadkami ostatniego Night City Wire.

Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy i komentowania. Warto dodać, że o 17:30 odbędzie się finał konkursu cosplayów – podczas prezentacji na pewno zobaczymy kilka pięknych prac.

Przypominamy również, że wciąż jest dostępna „jedyna oficjalna książka o świecie gry” Cyberpunk 2077. Jest to kompletne kompendium wiedzy, o którym w swojej recenzji wspominał już Roger.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077