Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2020 17:19
Xbox Series X
2021V

Xbox Series X na wielu materiałach. Auto HDR, gameplay, szybkość wczytywania i kultura pracy

Pierwsze redakcje przedstawiły już swoje finalne wrażenia z Xboksa Series X, więc możemy spojrzeć na materiały i nową rozgrywkę z produkcji włączonych na next-genowym Xboksie. Dziennikarze chwalą sprzęt Microsoftu.

W Sieci wylądowały ostateczne materiały prezentujące pierwsze wrażenia z działania Xboksa Series X. Dziennikarze podsumowują swoje wrażenia dotyczące szybkości działania, ulepszenia gier, Auto HDR czy też pokazują rozgrywkę.

Opinie są w zasadzie jednoznaczne i potwierdzają wcześniejsze szczegóły – Xbox Series X działa bardzo cicho, nie generuje za dużo ciepła, ulepsza gry ze wstecznej kompatybilności pod względem płynności animacji oraz jakości obrazu, a działanie systemu imponuje.

Możemy mieć pewność, że wsteczna kompatybilność oraz zapowiedziane 30 zoptymalizowanych gier dla nowej generacji nie zawiodą i zapewnią jak najlepszą jakość. Microsoft wykorzystuje CPU, GPU i SSD, by zadbać o każdy tytuł.

Gracze mogą liczyć na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę, ale jest to oczywiście opcja – w większości pozycji pojawia się możliwości wyboru różnych trybów. Kapitalnie prezentuje się między innymi pokaz Auto HDR – dziennikarz z Francji załączył dwie konsole (Xbox One X i Xbox Series X) na dwóch podobnych telewizorach (różnicą jest jedynie rozmiar) i pokazuje jakie zmiany dostrzeżemy w wielu tytułach.

Wczytując się w opinie i oglądając materiały, można dojść do wniosku, że Xbox Series X to kapitalnie skrojone urządzenie, które zapewni najlepszą wsteczną kompatybilność, a deweloperzy wykorzystają moc nowej platformy – dla ulepszenia nowych i starszych pozycji.

Teraz pozostaje tylko czekać na jedno: nowe gry.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/xbox-series-x-final-preview-performance-storage-ssds-ui-and-more/1100-6483350/
YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox xbox series x