Iza Łęcka Iza Łęcka 15.10.2020 11:29
observer bloober team
904V

Observer: System Redux w dobrej cenie. Microsoft potwierdza szczegóły i funkcje gry

Bloober Team zapewni swój horror już na premierę nowej generacji - Microsoft potwierdził kolejne szczegóły Observer: System Redux. Gra będzie dostępna w dobrej cenie, która może skutecznie zachęcić niektórych graczy do zapoznania się z historią.

Na liście premierowych gier na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S znajduje się Observer: System Redux. Przypomnijmy, że Bloober Team opracowuje również next-genowe Medium, które trafi na rynek w grudniu.

Microsoft dodał Observer: System Redux do swojego sklepu, a dzięki karcie produktu możemy poznać kilka istotonych informacji. Horror kupimy za 98,99 zł – jest to 4-dniowa promocja z kwoty 109,99 zł, jednak „pełna cena” może być kolejnym czynnikiem zachęcającym część graczy do sprawdzenia klimatycznej przygody Daniela Lazarskiego. Standardową wersję Observer (z Xboksa One) kupicie za 99,99 zł.

Musimy pamiętać, że gra debiutowała już między innymi na PlayStation 4 i Xboksie One, ale wiemy już, że część wydawców niejednokrotnie praktykuje wycenianie odświeżonych wersji na 150-250 zł.

Observer: System Redux został „zoptymalizowany” dla Xboksa Series X|S, działa w 60 klatkach na sekundę, posiada wsparcie ray tracingu czy też zaoferuje rozgrywkę w 4K Ultra HD z HDR10. Nie poznaliśmy dokładnych szczegółów przygotowanych trybów, jednak owe wiadomości powinny nadejść wkrótce. Gra zajmuje 11GB.

Na naszej stronie znajdziecie gameplay z next-genowego Observer: System Redux.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/observer-system-redux/9pb3tp3mt2q0?&activetab=pivot:overviewtab

Tagi: Bloober Team Observer: System Redux