Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2020 17:26
Observer System Redux
872V

Observer System Redux na next-genowej rozgrywce. Polacy pokazują poprawioną grę

Bloober Team przypomina o next-genowej wersji Observer System Redux. Polacy pokazali rozgrywkę z PlayStation 5, Xboksa Series X|S oraz PC. Zobaczcie materiał z nowej wersji, która zadebiutuje wraz z konsolami nowej generacji.

W zeszłym tygodniu potwierdzono datę premiery Observer System Redux na PlayStation 5, Xboksa Series X, Xboksa Series S oraz PC. Polacy opracowali znaczące ulepszenia, które mogliśmy wcześniej podziwiać na porównaniu, a teraz zdecydowano się zaproponować graczom czysty gameplay.

Observer System Redux charakteryzuje się nie tylko ulepszoną oprawą, ale deweloperzy zadbali o zupełnie nowe wątki oraz misje, które wydłużą czas gry. Jak wiadomo ukończenie Observera zajmowało około 7 godzin, więc możemy mieć nadzieję, że tym razem wydarzenia zamkną się w 9 godzinach? Przekonamy się już wkrótce, jednak warto podkreślić, że nowe wydanie otrzyma trzy dodatkowe zadania. W każdej „sprawie” pojawią się nowe postacie, których wątki będą ze sobą przeplatane.

Dzisiejszy gameplay wygląda naprawdę dobrze. Twórcy prezentują rozgrywkę w 2160p przy 60 klatkach na sekundę i pewnie wielu graczy chętnie zapozna się z propozycją Bloober Team. Przy odpowiednim TV, Observer System Redux może zapewnić naprawdę świetne wrażenia.

Źródło: YouTube.com
https://www.ign.com/articles/observer-system-redux-check-out-exclusive-footage-of-the-remasters-new-quests

Tagi: Bloober Team Observer: System Redux