Beta Call of Duty: Black Ops Cold War na zwiastunie. Twórcy potwierdzają zawartość i zapraszają do gry

News
1336V
Beta Call of Duty: Black Ops Cold War na zwiastunie. Twórcy potwierdzają zawartość i zapraszają do gry
Wojciech Gruszczyk | 05.10.2020, 19:58

Fani Call of Duty już w tym tygodniu sprawdzą betę Call of Duty: Black Ops Cold War. Twórcy przygotowali sporo nowej zawartości względem poprzednich testów, a nawet zadbali o ulepszenia, więc gracze mogą szykować się na sporo atrakcji. Najnowszy zwiastun pokazuje zawartość i przygotowuję na grę.

Po świetnych wynikach z alfy, nadszedł czas na rozbudowane testy beta Call of Duty: Black Ops Cold War. Na dobry początek do testów zaproszeni zostaną posiadacze PlayStation 4, którzy rozpoczną strzelanie już w najbliższy czwartek, a w weekend odbędzie się otwarta beta dla wszystkich graczy na PS4. W przyszłym tygodniu do rozgrywki dołączą posiadacze kolejnych platform i tak w kilka dni szerokie grono fanów uniwersum Activision otrzyma szansę sprawdzenia nowej pozycji studia Treyarch.

Twórcy przygotowują śmiałków na atrakcje i najnowszy zwiastun potwierdza między innymi przygotowane tryby. Gracze zagrają w pięciu wariantach rozgrywki (Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, VIP Escort, Combined Arms) i szczególnie interesująco zapowiadają się dwa ostatnie, które mogą w dobry sposób odświeżyć zestawienie w serii Call of Duty.

Jestem przekonany, że także i w tym wypadku Treyarch nie będzie narzekać na brak zainteresowania swoją pozycją, wielu graczy chętnie sprawdzi pozycję, która zapewni cross-generacyjne i cross-platformowe pojedynki.

Tak prezentuje się harmonogram bety Call of Duty: Black Ops - Cold War:

1 tydzień testów — PlayStation 4 Exclusive

  • Early Access: od 8.10
  • Otwarta beta: od 10.10
  • Koniec testów: 12.10

2 tydzień testów — Beta na PS4, Xbox One i PC

  • Early Access na Xbox & PC (otwarta beta PS4): od 15.10
  • Otwarta beta: od 17.10
  • Koniec testów: 19.10

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych