Mass Effect Legendary Edition potwierdzony przez Koreańczyków! EA może wkrótce zapowiedzieć kolekcję

News
2438V
Mass Effect Legendary Edition potwierdzony przez Koreańczyków! EA może wkrótce zapowiedzieć kolekcję
Wojciech Gruszczyk | 14.10.2020, 14:26

Koniec plotek i spekulacji. Koreański odpowiednik PEGI właśnie dodał do swojej bazy Mass Effect Legendary Edition. Jest to jednoznaczne potwierdzenie nadejście oczekiwanej produkcji. Teraz tylko pozostało wyczekiwać na zapowiedź gry.

Po miesiącach spekulacji, plotek i wyczekiwania, mamy ostateczny dowód na istnienie Mass Effect Legendary Edition. Gra o właśnie takiej nazwie została oceniona przez koreański odpowiednik PEGI, więc pozostaje już tylko zaczekać na oficjalną zapowiedź produkcji. Kiedy to będzie? Trudno powiedzieć, ale warto przypomnieć, że EA nie ma szczęścia i ostatnio już Need for Speed Hot Pursuit Remastered wyciekło właśnie przez Koreańczyków.

Mass Effect Legendary Edition będzie zawierać Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3 – EA podobno chciało zapewnić przygodę już w październiku, ale deweloperzy napotkali na problemy z pierwszą opowieścią Komandora Sheparda. To właśnie z tego powodu przełożono debiut i tytuł może trafić na rynek dopiero na początku 2021 roku.

Pierwsze informacje o odświeżonej trylogii podał Jeff Grubb z VentureBeat, który już w maju wspominał, że Electronic Arts pracuje nad kolekcją. Pakiet ma trafić na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Tak Mass Effect Legendary Edition wygląda w systemie: 

Mass Effect Legendary Edition

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/10/mass-effect-legendary-edition-rated-in-korea

Komentarze (68)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych