Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2020 18:35
Spider-Man: Miles Morales
2536V

Spider-Man: Miles Morales na nowych ujęciach. Gra wygląda świetnie – nadciągają informacje o produkcji

W następnych dniach otrzymamy tonę informacji o Spider-Man: Miles Morales. Insomniac Games przedstawiło grę dwóm redakcjom, więc fani superbohatera mogą szykować się na konkretne informacje oraz materiały z produkcji. Już teraz możemy spojrzeć na nowe fragmenty rozgrywki.

Insomniac Games chce mieć pewność, że gracze będą gotowi na Marvel's Spider-Man: Miles Morales, więc w najnowszych numerach Game Informera oraz Famitsu pojawią się szczegółowe publikacje dotyczące gry. GI przygotował 15 stron przeładowanych konkretami o grze – redakcja poznała informacje o początku historii, mocach głównego bohatera, otwartym świecie, strojach do odblokowania, a nawet przedstawi szczegóły nowego drzewka umiejętności.

W tekście nie zabrakło różnic Spider-Man: Miles Morales względem Spider-Man, a nawet deweloperzy dokładnie przedstawili zmiany historii Moralesa na dwóch generacjach. Już teraz Game Informer opublikował zapowiedź numeru, która pozwala spojrzeć na kilka nowych fragmentów z gry, a przez cały następny miesiąc zapoznamy się z filmami, screenami czy też ekskluzywnymi wywiadami z Insomniac Games.

Jeśli zamierzacie grać w Spider-Man: Miles Morales, to możecie mieć pewność, że twórcy przedstawią niezbędne informacje, które pozwolą Wam przygotować się do gry.

Sprawdźcie okładki z Game Informera oraz Famitsu:

Spider-Man: Miles Morales otrzyma prequel w formie powieści. Zerknijcie także na specjalne wydanie PS5 przygotowane przez jednego z grafików.

Źródło: https://www.gameinformer.com/cover-reveal/2020/10/13/cover-reveal-marvels-spider-man-miles-morales

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment