Iza Łęcka Iza Łęcka 06.10.2020 10:20
PS5 Spider-Man: Miles Morales Edition
6282V

PS5 Spider-Man: Miles Morales Edition na zwiastunie. Zachwycający projekt fana

Giuseppe Spinelli ponownie wziął na warsztat PS5 i zaprezentował upiększonego next-gena w motywie Spider-Man: Miles Morales. Jego projekt pokazuje, jak producenci gier oraz wydawcy będą mogli znakomicie wykorzystać design konsoli Sony do zaprezentowania specjalnych wydań urządzenia.

Spider-Man: Miles Morales będzie jedną z gier dostępnych na premierę PlayStation 5. Nowość od Incomniac Games mogliśmy już podziwiać na efektownej rozgrywce. Gdyby okoliczności były inne, a pozycja debiutowała już w czasie rozkwitu nowej generacji, Sony najpewniej opracowałoby specjalne wydanie PS5 – podobnie jak miało to miejsce w przypadku Spider-Mana i PlayStation 4.

W tym wypadku możemy jednak liczyć na Giuseppe Spinelliego, włoskiego artystę, który wraz z redakcją Letsgodigital prezentuje PS5 Spider-Man: Miles Morales Edition. Urządzenie zostało bogato ozdobione: obydwa boczne panele mają motyw pajęczej sieci z pająkiem, zmieniona została barwa podświetlenia, a na kontrolerze DualSense możemy dostrzec charakterystyczne zdobienie. Trzeba przyznać, że next-gen prezentuje się niezwykle klimatycznie i nie będę przesadzać, jeżeli stwierdzę, że wielu graczy skusiłoby się na owe specjalne wydanie PlayStation 5.

Nadal jednak nie wiemy, jaką Sony obierze taktykę w kwestii modyfikacji wyglądu PS5. Wczoraj ponownie nagłośnione zostały plotki, według których gracze otrzymają możliwość wymiany bocznych paneli – wtedy tylko kwestią czasu byłoby pojawienie się oficjalnych i nieoficjalnych zestawów, które pozwolą znacząco odświeżyć wygląd PlayStation 5.

PS5 Spider-Man Miles Morales Edition - 1

PS5 Spider-Man Miles Morales Edition - 2

PS5 Spider-Man Miles Morales Edition - 3

PS5 Spider-Man Miles Morales Edition - 4

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/sony-playstation-5-ps5-spiderman/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment