Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2020 21:15
Overcooked! All You Can Eat
753V

Overcooked! All You Can Eat chwali się next-genowym wydaniem. Twórcy pokazują upiększone kuchnie

Overcooked! All You Can Eat zmierza na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Gracze otrzymają w tym wypadku nie tylko mnóstwo zawartości, ale mogą liczyć także na ulepszoną oprawę. Zmiany nie są wyjątkowo duże, ale wydawca postanowił zaprezentować odświeżenie na specjalnym materiale.

Overcooked! All You Can Eat zostało zapowiedziane w lipcu i Team17 jest już gotowe do zaprezentowania kolekcji. Pod tajemniczą nazwą tak naprawdę kryje się zestaw składający się z Overcooked i Overcooked 2 – pod względem zawartości otrzymamy tutaj ponad 200 poziomów oraz ponad 120 kucharzy.

Twórcy zapowiedzieli także przygotowanie poprawionej oprawy – obok rozdzielczości 4K na mapach ma pojawić się więcej szczegółów. Czy są one widoczne? Możecie sprawdzić oglądając poniższy materiał. Są to raczej kosmetyczne zmiany, ale pewnie znajdzie się wielu graczy, która chętnie zapozna się z nowym wydaniem.

W Overcooked! All You Can Eat pojawi się także nowa zawartość, wcześniej przygotowane rozszerzenia czy też rozgrywki cross-platformowe. Ten drugi element pokazuje, że na nowej generacji nawet mniejsze pozycje otrzymają możliwość rozgrywki pomiędzy urządzeniami. To nadal niestety nie jest standard, ale zmierzamy w bardzo dobrym kierunku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghost Town Games Overcooked! All You Can Eat Team 17