Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2020 17:39
Overcooked: All You Can Eat
613V

Overcooked: All You Can Eat zapowiedziany. Seria zmierza na PS5 i Xbox Series X

Na PlayStation 5 i Xboksie Series X nie zabraknie kucharzy. Team17 właśnie zapowiedziało Overcooked: All You Can Eat i jest to gruby zestaw dla wszystkich entuzjastów gotowania. Poznajcie szczegóły.

Z okazji dzisiejszego Summer Game Fest 2020, Team17 postanowiło odsłonić Overcooked: All You Can Eat. Nie jest to zupełnie nowa część serii, a po prostu pakiet dwóch odsłon, który zbiera mnóstwo zawartości i przynosi całość na PlayStation 5 i Xboksa Series X.

Overcooked: All You Can Eat zawiera ponad 200 kuchni, ponad 120 kucharzy, tryb asysty (dla młodszych graczy), nową zawartość, ulepszenia wizualne z rozdzielczością 4K oraz zainteresowani skorzystają z cross-platformowej współpracy (sieciowa rozgrywka).

Jest to na pewno interesujący zestaw dla wiernych fanów serii oraz sympatyków kooperacji. Jak wiadomo Overcooked i Overcooked! 2: Rozgotowani powinny bez problemu działać na next-genach, ale deweloperzy postanowili wykorzystać moment, dopracować produkcję i zaprezentować zestaw. Część sympatyków IP może żałować, że deweloperzy nie zapowiedzieli pełnoprawnej kontynuacji, która na pewno zostałaby dobrze przyjęta przez wielu graczy.

Wcześniej informowaliśmy o darmowym rozszerzeniu do Overcooked 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: overcooked Overcooked: All You Can Eat team17 trailer zwiastun