Doctor Who: The Edge of Reality zapowiedziane dla konsol i PC. Zobaczcie pierwszy zwiastun

Gry
708V
Doctor Who: The Edge of Reality zapowiedziane dla konsol i PC. Zobaczcie pierwszy zwiastun
Bartosz Dawidowski | 13.10.2020, 09:48

Fani Doctor Who już mogą zacierać łapki. Właśnie zapowiedziano grę nawiązującą do tego kultowego uniwersum. Zobaczzcie pierwszy zwiastun Doctor Who: The Edge of Reality.

Studio Maze Theory wraca do tematu Doctor Who. Firma, w partnerstwie z BBC Studios, pracuje nad Doctor Who: The Edge of Reality. Chodzi tu o kontynuację wydarzeń z wydanej w 2019 roku gry VR pt. Doctor Who: The Edge of Time.

Wiadomo już, że szykowany tytuł zapewni przygodę w perspektywie pierwszej osoby. W porównaniu z poprzednią grą, deweloperzy już mówią o dodaniu do marki nowych potworów i świeżych światów. Gra tworzona jest z myślą "również o konsolach nowej generacji", ale póki co potwierdzono wydanie tylko dla PS4, Switch, XOne i PC. Co ważne - tym razem pobawimy się bez wymogu posiadania gogli VR. Studio zmieniło w tym celu sterowanie - niestety szczegóły zmian nie są jeszcze znane.

Doctor Who: The Edge of Reality zadebiutuje na PC, PS4, Switch i Xbox One wiosną 2021 roku. 

Dla przypomnienia sprawdźcie gameplay z poprzedniej odsłony serii od Maze Theory. Przypominam, że tym razem w grze nie pojawi się motyw VR.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper