Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2020 20:56
The Batman Robert Pattinson
8299V

The Batman na nowych zdjęciach z planu. Robert Pattinson jako Bruce Wayne, a Zoe Kravitz jako Selina Kyle

Liverpool to dzisiaj stolica Nietoperza i Kobiety Kot. To właśnie w tym pięknym mieście są kręcone kolejne sceny do „The Batman”, a dzięki uprzejmości fanów możemy spojrzeć na między innymi Bruce'a Wayne'a oraz Selinę Kyle.

Prace na planie „The Batman” wróciły do normy i Robert Pattinson mógł ponownie wcielić się w Bruce'a Wayne'a. Znany aktor powrócił do roli Batmana i miał dzisiaj okazję pojawić się na planie w Liverpoolu.

Fani szybko dostrzegli plan zdjęciowy i postanowili wykonać mnóstwo zdjęć – na fotkach zobaczycie wspomnianego Pattinsona, ale również Zoe Kravitz (Selina Kyle / Kobieta Kot), Johna Turturro (Carmine Falcone – zwróćcie uwagę na charakterystyczną bliznę) czy też Colina Farrella (Oswald Cobblepot / Pingwin). Szczególnie interesująco wygląda Zoe, która pierwszy raz została uchwycona bez stroju – wcześniej widzieliśmy ją na kilku fragmentach pierwszego zwiastuna.

Niestety, na „The Batman” przyjdzie nam zaczekać. Ostatnio Warner Bros. ponownie opóźniło widowisko, co w zasadzie nie jest specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę sytuację na świecie. Sprawdźcie również opinię Rogera na temat nowego Batmana oraz poznajcie pełną obsadę „The Batman”.

Źródło: Twitter: BattinsonBatman, bestpattinson, ClubDCComicsESP, DRMovieNews1, BensonRichardE, TheBatmanBRA, DCBrasilMedia1

Tagi: Batman Robert Pattinson The Batman Zoe Kravitz