Iza Łęcka Iza Łęcka 12.10.2020 11:13
Watch Dogs Legion Ayden
3832V

Watch Dogs Legion w zwykłej wersji bez bezpłatnej aktualizacji do PS5. Na Xbox Series X|S jest Smart Delivery

Gracze rozpoczynający przygodę w Watch Dogs Legion na PlayStation 4 mogą spotkać się z nieoczekiwaną sytuacją. Po zakupie standardowego wydania gry, nie otrzymamy bezpłatnej aktualizacji do wersji z PlayStation 5. Wskazana opcja pojawia się w droższych wydaniach gry lub na Xboksach Series X|S.

Już pod koniec miesiąca wielu graczy wkroczy na ulice Londynu, w którym hakerzy doświadczą nowej, niezwykle ekscytującej misji. Jeśli jednak zamierzacie już w październiku rozpocząć przygodę z Watch Dogs Legion na PlayStation 4, a w późniejszym czasie planujecie doświadczyć przygody grupy DedSec na PS5, lepiej wybierzcie droższe wydanie – standardowa edycja nie posiada bezpłatnej aktualizacji do PlayStation 5.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PlayStation Store w trzech wersjach: zwykłej (289 zł), złotej (419 zł) oraz ostatecznej (450 zł). Gracze jednak dostrzegli, że komunikat o bezpłatnej aktualizacji pojawia się na karcie droższych wersji:

„Aktualizacja do wersji na PlayStation 5: Niniejsza wersja cyfrowa gry Watch Dogs Legion na konsolę PlayStation 4 zapewnia dostęp do odpowiadającej jej gry Watch Dogs Legion na konsolę PlayStation 5 w wersji cyfrowej bez dodatkowych kosztów, jeśli gra taka jest dostępna.”

W reakcji na zaistniałą sytuację, redakcja Playfront wysłała zapytanie do lokalnego oddziału Ubisoftu, który potwierdził, że bezpłatne przejście w Watch Dogs Legion jest dostępne wyłącznie w złotej oraz ostatecznej edycji.

Watch Dogs Legion PS4 PS5

Odmiennie prezentuje się sprawa w przypadku konsoli Microsoftu – według karty produktu Watch Dogs Legion otrzyma wsparcie Smart Delivery, dzięki któremu gracze po kupieniu produkcji na Xboksa One, pobiorą za darmo wersję na Xboksa Series X lub Xboksa Series S.

Sprawdźcie najnowsze materiały z Watch Dogs Legion oraz przeczytajcie nasze wrażenia z gry.

[Aktualizacja #1]

Ubisoft Polska twierdzi, że Watch Dogs Legion otrzyma bezpłatną aktualizację także w standardowej wersji gry.

Źródło: https://playfront.de/watch-dogs-legion-kein-gratis-ps5-upgrade-bei-der-standard-version-moeglich/

Tagi: ps5 Smart Delivery Ubisoft Watch Dogs Legion Xbox Series X