Iza Łęcka Iza Łęcka 12.10.2020 08:09
Xbox Series X i S
2747V

Xbox Series X Quick Resume robi wrażenie. Sprawdźcie pokaz funkcji

Pracując nad Xboksem Series X, inżynierowie Microsoftu zwrócili uwagę na szereg funkcji, które mają wpłynąć na komfort użytkowania konsoli. Wśród nich wymienić możemy Quick Resume, które sprawdzicie na zaprezentowanym materiale.

Quick Resume, czyli funkcja umożliwiająca płynne przejście między grami, będą mogli doświadczyć posiadacze Xboksów Series X|S. W zeszłym miesiącu opcja została zaprezentowana na Xboksie Series S, gdzie mogliśmy sprawdzić, jak szybko będzie można uruchomić poszczególne tytuły bez wcześniejszego zapisu stanu gry.

Pierwsi dziennikarze już od pewnego czasu sprawdzają możliwości next-gena Microsoftu, więc nie mogło zabraknąć przedstawienia Quick Resume na materiałach. Zgodnie z zapewnieniami, przejście do innej gry zajmuje mniej niż 5 sekund i jest dostępne na wielu tytułach, które uruchomimy na Xboksach Series X|S. W trakcie wyboru następnej gry nie pojawia się ekran menu, a opcja działa nawet po wyłączeniu konsoli – sprzęt zapamiętuje stan rozgrywki w kilku tytułach.

Trzeba przyznać, że funkcja działa niezwykle płynnie. Jeżeli nie możecie doczekać się debiutu Xboksów Series X|S, sprawdźcie listę produkcji dostępnych na premierę.

Źródło: Twitter: LamarrWilson

Tagi: Microsoft Quick Resume Xbox Series S xbox series x Xbox Series X|S