Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2020 19:44
Xbox Series S prezentuje funkcję Quick Resume
1232V

Xbox Series S prezentuje funkcję Quick Resume. Microsoft pozwoli na szybkie przełączanie gier

Microsoft promuje Xboksa Series S i tym razem pokazuje funkcję płynnego przeskakiwania pomiędzy grami z różnych generacji. Gracze mogą w szybki sposób włączyć nawet kilka produkcji i płynnie przechodzić pomiędzy tytułami. Zobaczcie zwiastun pokazujący Quick Resume.

Xbox Series S ma zapewnić szereg funkcji przygotowanych również dla Xboksa Series X i jedną z takich opcji jest Quick Resume. Microsoft pozwoli graczom płynnie przeskakiwać pomiędzy grami i w tym wypadku zainteresowani nie muszą zwracać nawet uwagi na generację – next-geny amerykańskiej korporacji posiadają pełną, wsteczną kompatybilność i jak widać zainteresowani będą mogli przełączać się pomiędzy różnymi sprzętami.

Jak widać Microsoft bardzo chętnie promuje „najmniejszego Xboksa w historii”, który według dzisiejszych informacji ma zapewnić odpowiednią moc, by deweloperzy mogli płynnie wykorzystywać atuty nowej generacji. Konsola ma zaoferować nawet rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę lub identyczny ray tracing jak Xbox Series X.

Dzięki funkcji Quick Resume bez problemu włączymy nawet kilka produkcji i opcja zapisze nam stan rozgrywki w każdej pozycji – nie będziemy zmuszeni w tym wypadku szukać odpowiednich miejsc do zapisania rozgrywki. Wszystko odbędzie się płynnie.

Xboksa Series X i Xboksa Series S zamówimy w Polsce w przyszłym tygodniu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Quick Resume Xbox xbox series s Xbox Series X