Godfall pokazuje moc PS5. Nowy gameplay z pięknie wyglądającej gry

Gry
5613V
Godfall pokazuje moc PS5. Nowy gameplay z pięknie wyglądającej gry
Mateusz Wróbel | 11.10.2020, 17:45

Godfall został przedstawiony na kolejnych materiałach z okazji gamingowego tygodnia na YouTube. Produkcja ponownie zachwyca pod względem oprawy wizualnej.

Godfall zostało uruchomione już tydzień temu na PlayStation 5. Produkcja już wtedy pokazała pazur ze względu na oprawę wizualną, która potrafi zrobić ogromne wrażenie na oglądającym. Dzisiaj do sieci trafił kolejny materiał z produkcji studia Counterplay Games, który, podobnie jak ten z poprzedniego tygodnia, zaskakuje, mówiąc o grafice, bowiem założenia tegoż tytułu nadal pozostawiają sporo do życzenia.

Na początku poniższego materiału możecie obejrzeć wprowadzenie do gry, a sam zapis z rozgrywki trwa od 4 do 20 minuty filmu. Podczas niego zauważamy walkę z mięsem armatnim, czyli podstawowymi oponentami, a dopiero pod koniec gameplaya widzimy, jak protagonista zostaje zmuszony zmierzyć się z kimś "większym".

Warto przypomnieć, że produkcja będzie posiadała interesujący end-game, który ma zachęcić potencjalnego klienta, który główny wątek ma za sobą, do dalszego uruchamiania Godfall na swoim komputerze osobistym lub konsoli PlayStation 5.

Źródło: https://www.psu.com/news/godfall-devil-may-cry-5-balan-wonderworld-gets-40-minutes-of-new-ps5-gameplay/

Komentarze (92)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper