The Boys otrzyma spin-off! Hitowa produkcja od Amazonu doczeka się pobocznej serii

Filmy i seriale
1627V
The Boys otrzyma spin-off! Hitowa produkcja od Amazonu doczeka się pobocznej serii
Kajetan Węsierki | 26.09.2020, 15:30

Świetna informacja dla wszystkich fanów kontrowersyjnych bohaterów od Amazona! Oficjalnie potwierdzono prace nad spin-offem, który opowie o nowych mutantach. 

"The Boys" to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji traktujących o superbohaterach. Bardzo dobrze świadczą o tym oceny, jakie zewsząd zgarnia. Drugi sezon, którego odcinki ukazują się obecnie na Prime Video, wypada dotychczas jeszcze ciekawiej, niż pierwszy. Już premierowe epizody były świetne (o czym przeczytacie w naszej recenzji), ale twórcy zdają się przechodzić samych siebie. 

Z tego względu nie może dziwić optymizm, z jakim przyjęto informacje o pracach nad spin-offem głównej osi fabularnej! Produkcją zajmie się Craig Rosenberg, który sprawuje pieczę także nad podstawową serią. Pozwolenie na realizację jest błyskawiczną odpowiedzią na niezwykle pozytywne przyjęcie ostatnich odcinków oraz fakt, że jest to najchętniej oglądana premiera od Amazona w historii. 

Jeśli chodzi o fabułę, to obecnie znany jest jednie jej główny zarys. Wiemy, że przedstawi losy nastoletnich bohaterów, którzy trzymani są w amerykańskiej uczelni (pod banderą Vought International). Serial dostanie oczywiście kategorię wiekową R i nie zabraknie w nim brutalnej walki, krwi, wulgaryzmów czy scen seksu. Reasumując - dostaniemy wszystko to, co tak dobrze działa w podstawowej serii! Czekacie? 

Źródło: https://deadline.com/2020/09/the-boys-spinoff-fast-track-development-amazon-record-season-2-launch-ratings-1234584256/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych