The Outer Worlds zadebiutuje w tym miesiącu na Steam. Wszyscy wyczekujący mogą szykować się na przygodę

Gry
699V
The Outer Worlds zadebiutuje w tym miesiącu na Steam. Wszyscy wyczekujący mogą szykować się na przygodę
Kajetan Węsierski | 10.10.2020, 14:30

Jeśli jesteście w grupie osób, które oczekiwały, aż projekt od Obisidian Entertainment wyjdzie z ramion wyłączności na Epic Game Store, to już za chwilę będziecie mieli okazję, aby nabyć grę na platformie od Valve. 

The Outer Worlds to zdecydowanie jeden z ciekawszych tytułów debiutujących w ubiegłym roku. Gra cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a twórcy z Obsidian Entertainment starają się zachęcać graczy do kontynuowania niesamowitej przygody w cudownym świecie kosmicznego RPG. I wszystko (prócz rysy pod postacią wersji na Nintendo Switch) zdaje się tam iść dobrze. 

Jeśli natomiast wciąż wstrzymywaliście się z wsiąknięciem w produkcję, bo konsolowe granie Was nie przekonuje, a na PC nie podoba Wam się działanie Epic Game Store, to już niedługo wreszcie będziecie mogli sprawdzić, o co tyle szumu. Na oficjalnym koncie gry, na Twittterze, pojawiła się informacja, która mówi, że projekt zadebiutuje na Steam już 23 października

Oczywiście już teraz możecie dodać The Outer Worlds do swojej listy życzeń - wystarczy kliknąć w tym miejscu, aby przenieść się na podstronę tytułu, na platformie od Valve. Jest to na pewno świetna informacja dla fanów Steama i bez wątpienia może to tchnąć drugie życie w świetny projekt. Co warto jednak dodać - to pierwsze wciąż się nie skończyło! 

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-outer-worlds-steam-launch/

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper