Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 15:52
Assassin's Creed Valhalla główny bohater
1509V

Assassin's Creed Valhalla zaskakuje rozmiarem. Gra nie wymęczy naszych dysków

Microsoft zaktualizował podstronę Assassin's Creed Valhalla w swoim sklepie i amerykańska korporacja zdradziła kolejny szczegół dotyczący przygody wikingów. Gra zajmie zaskakująco mało miejsca i nie wymęczy naszych dysków.

Assassin's Creed Valhalla będzie dostępny od 10 listopada, więc już w przyszłym miesiącu pierwsi gracze rozpoczną przygodę z wikingami w roli głównej. Tytuł pod względem rozmiaru nie będzie największą produkcją na aktualnej generacji.

Sklep Microsoftu zdradził kolejny szczegół Assassin's Creed Valhalla: gra zajmie zaledwie 50,01GB. Jest to i tak odrobinę więcej względem poprzednich odsłon serii, ale przynajmniej jeszcze w listopadzie nie będziemy zaskakiwani produkcjami, które zajmują grubo ponad 150GB.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje jeszcze na dwóch generacjach, ale produkcja ma wykorzystać moc next-genów. Gracze mają otrzymać rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy płynności animacji na poziomie 60 fps.

Sprawdźcie fabularny zwiastun Assassin's Creed Valhalla, który zapowiada historię i pozwala przygotować się na nową przygodę.

Assassin's Creed Valhalla rozmiar gry

Źródło: https://www.resetera.com/threads/ac-valhalla-listed-on-the-xbox-store-with-a-50-01gb-install.303185/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft