Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2020 15:49
Assassin’s Creed Valhalla Xbox Series X|S
2084V

Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs: Legion tytułami startowymi Xboksa Series X|S. Znamy ulepszenia

Microsoft odsłonił szczegóły nowej generacji, więc Ubisoft również przedstawia konkrety. Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje wcześniej, by trafić na dzień premiery Xboksa Series X|S, a Watch Dogs Legion w dniu premiery nowej generacji otrzyma ulepszone wydanie.

Assassin’s Creed Valhalla oraz Watch Dogs: Legion zostały właśnie tytułami startowymi na konsolach Xbox Series X | S. Szczegółami podzielił się Ubisoft, który postanowił nawet przełożyć premierę przygody Wikingów.

Assassin's Creed Valhalla powinien trafić na rynek 17 listopada, ale francuski producent oraz wydawca chce wykorzystać okazję i właśnie poznaliśmy szczegóły premiery. Przygoda Wikingów zostanie udostępniona 10 listopada i od początku tytuł zadziała na konsolach Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4, a także na platformach Epic Games Store i Ubisoft Store dostępnych na komputerach Windows PC oraz w usługach UPLAY+.

Na Xbox Series X Assassin’s Creed Valhalla zaoferuje rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. A w Watch Dogs: Legion zostanie wykorzystany Raytracing.

To jednak nie koniec ulepszeń, ponieważ produkcje Ubisoftu zaoferują tekstury w wyższej rozdzielczości, ulepszone cienie, a także szybszy dostęp do otwartego świata. Zarówno Assassin’s Creed Valhalla jak i Watch Dogs: Legion skorzystają z opcji Smart Delivery, więc nawet jeśli kupicie tytuły na Xboksa One, to ulepszone wydania otrzymacie za darmo.

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft