Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 18:12
Assassin’s Creed Valhalla skrytobójcy
2945V

Assassin’s Creed Valhalla na fabularnym zwiastunie. Ubisoft pokazuje skrytobójców

Ubisoft opublikował fabularny zwiastun Assassin’s Creed Valhalla, który przygotowuje graczy na wielką historię z wikingami w roli głównej. Materiał zapowiada wydarzenia i proponuje graczom porządny wstęp do wydarzeń.

Już w listopadzie odbędzie się premiera Assassin's Creed Valhalla, więc Ubisoft opublikował właśnie premierowy zwiastun przygody wikingów. Waleczni wojownicy z Północy rozpoczną plądrowanie angielskich ziem, a najnowszy materiał oferuje sowite wprowadzenie do opowieści zapowiadając akcję i pokazując kilka świetnych widoków.

„Wciel się w postać Eivora, dzikiego wikińskiego wojownika, rozdartego pomiędzy obowiązkami wobec swojego brata Sigurda i osobistą wyprawą ku chwale. Wypędzony z Norwegii przez niekończące się wojny i wyczerpujące się zasoby, klan Eivora musi zabezpieczyć sobie przyszłość pomiędzy skłóconymi królestwami Anglii. Podczas swojej wyprawy Eivor napotka Ukrytych i zmierzy się z potężnymi postaciami, w tym saskimi królami i wojowniczymi synami Ragnara Lothbroka, a także tajemniczym, rosnącym w siłę zagrożeniem dla przyszłości całej Anglii.”

Ubisoft pierwszy raz pokazuje skrytobójców, a dodatkowo pozwala także spojrzeć na widowiskowe walki oraz nie zapomina o uciechach – szykujcie się na konkursy w piciu alkoholu. Twórcy doskonale zdają sobie sprawę z siły swojego IP i ponownie potrafią je dobrze zaprezentować.

Assassin’s Creed Valhalla będzie dostępny od 10 listopada, czyli premiery Xboksa Series X|S, ale oczywiście Ubisoft zaproponuje przygodę także na innych urządzeniach. Na next-genowych konsolach możemy liczyć na rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft