Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.10.2020 11:03
Addams Family 2
755V

Rodzina Addamsów 2 na pierwszym zwiastunie z datą kinowej premiery

"Rodzina Addamsów" z 2019 roku może nie zgarnęła najlepszych recenzji. Nie przeszkadza to jednak MGM w kontynuowaniu wątków z rzeczonej animacji.

Powstaje sequel "Rodziny Addamsów" z 2019 roku. Chodzi o animowaną produkcję "The Addams Family 2". Film doczekał się pierwszej zajawki.

Póki co informacje na temat "Rodziny Addamsów 2" są skąpe. Wiadomo, że do znanej już z 2019 roku obsady dubbingowej dołączył Javon Walton (jako Pugsley), który zastąpił Finnie Wolfharda. Nowym głosem w szykowanej animacji będzie też Bill Hader, który udźwiękowi postać zwącą się Cyrus. W filmie usłyszymy też Nicka Krolla i Snoop Dogga.

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów na temat fabuły - zwiastun ogranicza się tylko do paru lakonicznych scenek, których nie zobaczymy w kinie. Wiadomo natomiast na kiedy planowana jest premiera - film wejdzie do kin na Halloween... przyszłego roku. Dokładnie do premiery na wielkim ekranie w USA dojdzie 8 października 2021 roku. Polski dystrybutor nie określił jeszcze terminu premiery "Rodziny Addamsów 2" w Polsce.

Tagi: addams family 2 film kino