Iza Łęcka Iza Łęcka 10.10.2020 01:29
Cyberpunk 2077 progres w grafice
9365V

Cyberpunk 2077 zalicza kolejny wielki progres w grafice. CD Projekt RED wciąż upiększa grę

CD Projekt RED zakończył już prace nad Cyberpunkiem 2077, choć najnowszy materiał przygotowany dla rosyjskiej społeczności potwierdza, że na ostatniej prostej deweloperzy ponownie dopieścili oprawę. Gra wciąż pięknieje, a niektóre detale prezentują się znakomicie.

W ostatnich dniach nie brakuje pozytywnych informacji od twórców Cyberpunka 2077. CD Projekt RED zakończył prace nad grą, a także zapowiedział kolejny Night City Wire. Gracze mogą przygotowywać się na wielką premierę, tymczasem twórcy pracują nad premierową łatką. Okazuje się, że na ostatniej prostej ponownie poprawiono tytuł.

W tym tygodniu CD Projekt RED przygotował specjalny odcinek Night City Wire przygotowany z myślą o rosyjskiej społeczności, podczas którego opowiadano między innymi o lokalizacji. Trudno mówić o grze bez konkretnych materiałów, więc w tle ukazywały się znane i wcześniej prezentowane fragmenty Cyberpunka 2077.

Urywki zostały porównane z dwoma innymi filmami: choć progres względem 2018 roku nie jest zbytnim zaskoczeniem, tak już lepsza oprawa od pokazu z Tokyo Game Show 2020 (odbywającego się we wrześniu) robi wrażenie. Wielkich zmian nie dostrzeżemy w każdym fragmencie, ale zmiany potwierdzają wcześniejsze doniesienia – CD Projekt RED na ostatniej prostej poprawił oprawę gry.

Ostatnie tygodnie przed premierą dla polskiego studia upływać będą pod znakiem prac nad optymalizacją i poprawkami.

Sprawdźcie również wspomniany materiał przygotowany dla Rosjan: 

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/75587/new-footage-of-cyberpunk-2077-teases-graphical-improvements/index.html

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077