Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2020 19:16
For Honor Ryerz
870V

For Honor na PS5 i Xbox Series X|S. Ubisoft rozwija grę i zapewnia rozgrywkę w 4K i 60 fps

Ubisoft potwierdził plany przeniesienia For Honor na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Część graczy otrzyma możliwość zagrania w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Twórcy zapowiedzieli także kilka ulepszeń.

For Honor zadebiutowało w lutym 2017 roku i od tego czasu Ubisoft wciąż rozwija i rozbudowuje grę. Deweloperzy wciąż nie mają dość i właśnie potwierdzili bezpłatne przejście produkcji na nową generację. Jeśli posiadacie tytuł na PlayStation 4, to bez problemu włączycie grę na PlayStation 5, a sympatycy zabijania z Xboksów One odbiorą nową wersję na Xboksach Series X|S. Zainteresowani przeniosą cały swój progres pomiędzy generacjami.

Produkcja na nowej generacji zapewni lepsze odbicia wody, poprawiony poziom szczegółów, uprawioną rozdzielczość cieni oraz udoskonalone filtrowanie tekstur. Gra zadziała na PlayStation 5 i Xboksie Serise X w rozdzielczości 4K, a na Xboksie Series S w 1080p.

Na początku grudnia For Honor będzie działać w 60 klatkach na sekundę na wszystkich trzech konsolach nowej generacji – PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S. W tym czasie wystartuje także 4 sezon 4 roku wsparcia, więc sympatycy mogą liczyć na nowości.

W następnym kroku powinniśmy poznać szczegóły dotyczące dalszego wsparcia gry – jak widać Ubiosft nie zamierza zwalniać i chce wciąż rozwijać krwawą pozycję. Sprawdźcie naszą recenzję.

Źródło: https://forhonor.ubisoft.com/game/pl-pl/news-community/152-363368-16/for-honor-next-gen-plan

Tagi: For Honor Ubisoft Ubisoft Montreal