Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2020 17:35
Resident Evil Village tajemnicza postać
2392V

Resident Evil Village na PS4 i XOne w znanym sklepie. Wersja na next-geny w wyższej cenie

Mamy dobrą i złą wiadomość: Resident Evil Village najwidoczniej trafi na aktualną generację, ale next-genowe wydanie będzie droższe. Informację przedstawiło Play Asia, które rozpoczęło zbieranie zamówień na najnowszą produkcję Capcomu.

Posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One najwidoczniej mogą szykować się na rozgrywkę w Resident Evil Village. Capcom ostatnio wspomniał, że gra „może trafić na PS4 i XOne”, czym potwierdził przecieki informatora o rozwoju wersji na aktualną generację. Po dwóch tygodniach od tej wiadomości, Play Asia rozpoczęło zbieranie zamówień na produkt w czterech wersjach.

Japoński sklep został najwidoczniej poinformowany, że Resident Evil Village zmierza na dwie generacje, a jednocześnie firma potwierdziła nowy standard cenowy. Horror na PlayStation 4 i Xboksa One został wyceniony na 59,99 dolarów, a na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S na 69,99 dolarów.

Teraz pozostaje tylko zaczekać na potwierdzenie informacji od Capcomu, ale najwidoczniej jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu. Można z jednej strony żałować, ponieważ Resident Evil Village nie będzie tym „prawdziwie next-genowym horrorem”, o którym wspominali deweloperzy, ale przynajmniej większa publika zapozna się z tytułem.

Źródło: https://www.psu.com/news/resident-evil-village-ps5-and-ps4-preorder-listed-by-major-online-retailer/

Tagi: Capcom Resident Evil Village