Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2020 08:19
Call of Duty Black Ops: Cold War żołnierz
1319V

Gry na PS4 prezentowane przez Sony. Sprawdźcie nowości zmierzające na PlayStation 4

W oczekiwaniu na nową generację, Sony nie zapomina o poczciwym PlayStation 4. W następnych dniach gracze będą mieli okazję zapoznać się z kilkoma interesującymi produkcjami, które zostały przedstawione materiale wideo. Sprawdźcie nowości z tego tygodnia.

Wielu graczy odlicza już do premiery PlayStation 5 i Xboksa Series X|S, choć nie oznacza to, że najbliższe tygodnie nie obfitują w ciekawe produkcje. Jak co tydzień, redakcja PlayStation Access gromadzi najbardziej intrygujące premiery na PS4 i zachęca do zapoznania się z nimi.

W tym tygodniu największą uwagę graczy powinna przykuć FIFA 21 – w końcu seria Electronic Arts cieszy się gigantycznym zainteresowaniem i najpewniej nie inaczej będzie w przypadku najnowszej odsłony. Już wczoraj mogliście sprawdzić naszą recenzją produkcji, a wkrótce przedstawimy szczegółowy poradnik.

To jednak nie koniec interesujących pozycji. Beta Call of Duty: Black Ops Cold War wystartuje na początku wyłącznie na PlayStation 4 (sprawdźcie harmonogram), a chętni gracze otrzymają możliwość sprawdzenia wielu nowych elementów strzelanki. Na rynku pojawił się już także Nickelodeon Kart Racers 2: Grand Prix, który ze względu na wykorzystane IP trafi w gust młodszych odbiorców, ale gra została zaprezentowana na materiale.

W Wy jak zamierzacie spędzić najbliższe dni? Zagracie w Fifę, sprawdzicie Call of Duty, sięgniecie po inną nowość czy zajmujecie się kupką wstydu przed startem nowej generacji?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Call of Duty Black Ops: Cold War FIFA 21 nowe gry na ps4 nowości ps4 sony