Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2020 17:10
Destiny 2 Święto Utraconych
637V

Destiny 2 Święto Utraconych powróciło. Bungie zaprasza na wydarzenie

Bungie nie zapomina o Święcie Utraconych i deweloperzy jeszcze przed premierą kolejnego dodatku, zapraszają wszystkich graczy na wielkie wydarzenie. Fani Destiny 2 mogą liczyć na szereg atrakcji, między innymi nowy egzotyczny Wróbel, statek i obudowę Ducha.

Od 6 października (19:00) do 3 listopada na serwerach Destiny 2 będzie trwać Święto Utraconych. Jak co roku Eva Levante czeka już na Strażników w Wieży, gdzie zainteresowani będą mogli zjeść coś słodkiego, przywdziać maski i uczcić pamięć tych, którzy odeszli. Bungie postanowiło zaprosić graczy na wydarzenie i zapowiada atrakcje – tym razem Pająk namawia Strażników do zawarcia z nim układu.

Fani Destiny 2 otrzymają dekodery szyfru, dzięki którym zdobędą dodatkowe łupy na końcu Nawiedzonego Lasu. Wśród dostępnych atrakcji znajdą się także: nowy egzotyczny Wróbel, statek i obudowa Ducha. Bungie przygotowało także hełm Maskarady, który otrzymamy od Evy, by zająć się jego upiększeniem – możemy do tego wykorzystać zdobyte zdobienia.

To jednak nie koniec elementów przygotowanych dla graczy:

„W tym roku w Święcie Utraconych pojawią się też nowe Triumfy, nowy emblemat i maski, a także więcej szans na zdobycie karabinów automatycznych Wilkołak BrayTech oraz Straszna historia z nowymi kombinacjami cech. Ponadto Strażnicy będą mogli odblokować ofertę z przypinką kolekcjonerską Niespokojnej obudowy Ducha. Postępy w odblokowywaniu będzie można śledzić logując się na konto Nagród Bungie. Upiorności pancerzom Strażników nada nowa seria uniwersalnych zdobień pancerza dostępna u Eververse. Oprócz zdobień w sklepie będzie można też zakupić obudowy Duchów, nową emotkę Upiorna poza oraz nowy Cios kończący na jeden cal.”

Jak widać entuzjaści Destiny 2 nie będą się w następnych dniach nudzić, a tym samym mogą przygotować się na nadciągające święto. Już w listopadzie zadebiutuje kolejny dodatek do strzelanki Bungie, który był prezentowany przez ładny zwiastun.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2