Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 21:43
Destiny 2 Beyond Light
933V

Destiny 2: Beyond Light zaprezentowane. Strażnicy mogą szykować się na nowe wyzwania

Bungie wciąż rozwija Destiny 2. Twórcy musieli opóźnić premierę Destiny 2: Beyond Light, jednak dzisiaj możemy spojrzeć na prezentację rozszerzenia. Strażnicy powinni przygotować się na kolejną wielką przygodę i wiele niebezpiecznych misji.

Destiny 2 jest dostępne na rynku od 2017 roku, ale możemy mieć pewność, że gra będzie rozwijana jeszcze przez kilka lat. Bungie nie zamierza opracowywać kontynuacji, a zaproponuje graczom kolejne rozszerzenia – Destiny 2: Beyond Light będzie dostępne od 10 listopada.

Teraz Strażnicy zostaną zmuszeni do walki z Mrocznym Imperium, który zrodziło się na zamarzniętym księżycu Europa. Gracze wyruszą w kolejną, bardzo niebezpieczną podróż i tym razem będą przedzierać się przez lodowate obszary, by pokonać przeciwników i zdobyć kolejne niezwykle cenne przedmioty. Nie bez powodu wielu uważa,że Europa to w zasadzie zamarznięte cmentarzysko Złotego Wieku, którego skarby zostały pochłonięte wieki temu przez lód i Ciemność.

Bungie potwierdziło także przygotowanie next-genowej wersji Destiny 2, jeśli zamierzacie więc w niedalekiej przyszłości zainwestować w PlayStation 5 lub Xboksa Series X, nie musicie się obawiać – bez problemu będziecie kontynuować zabawę na nowej generacji.

Destiny 2: Beyond Light na Opening Night Live

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 trailer zwiastun