Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2020 19:20
Destiny 2: Poza Światłem
611V

Destiny 2: Poza Światłem zadebiutuje później. Bungie opóźnia premierę

Bungie potrzebuje więcej czasu na dopracowanie Destiny 2: Poza Światłem. Rozszerzenie zadebiutuje jeszcze w tym roku, ale trzeba przyznać, że nowa data premiery może okazać się dla deweloperów problematyczna.

Destiny 2: Poza Światłem zostało zapowiedziane w czerwcu. Wtedy to deweloperzy potwierdzili, że nie zamierzają pracować nad Destiny 3 i ujawnili prace nad trzema kolejnymi dodatkami, które będą debiutować w latach 2020-2022.

Destiny 2: Poza Światłem powinno trafić na rynek już 22 września, ale deweloperzy właśnie przełożyli premierę. Studio poinformowali, że pierwszy rozdział w nowej trylogii dodatków będzie początkiem nowej ery Destiny 2 – niestety premiera odbędzie się dopiero 10 listopada.

Deweloperzy chcą opowiedzieć „potężną historię” i zaproponować graczom nowe funkcje, ale pandemia wpłynęła na prace zespołu. Bungie podkreśla, że od początku ich celem było stworzenie najciekawszego i zarazem największego dodatku, więc zamiast zmniejszać projekt usuwając niektóre elementy, deweloperzy przekładają debiut.

Problemem może okazać się sama data – 17 listopada zadebiutuje Assassin's Creed Valhalla, 19 listopada zagramy w Cyberpunk 2077, a gdzieś tam w tle mają pojawić się jeszcze nowe konsole. W międzyczasie sprawdźcie szczegóły rozstaniaBungie z Activision.

Źródło: https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/49340

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2