Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2020 22:15
Wiedźmin ciri
26923V

Ciri jako wiedźminka. Nowe zdjęcia z planu Wiedźmina od Netfliksa

Na portalu Redanian Intelligence pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające, najprawdopodobniej, scenę retrospekcji z udziałem Ciri oraz Lary Dorren.

Prace na planie drugiego sezonu Wiedźmina trwają, co potwierdzają najnowsze zdjęcia przesłane do redakcji RedanianIntelligence. Portal opublikował kilka fotek, które prezentują Freyę Allan w roli Ciri, nieopodal siedziby produkcji w Arborfield Studios. Dzięki nim możemy przyjrzeć się m.in. strojowi Lwiątka z Cintry.

Kostium widoczny na poniższych obrazkach to prawdopodobnie strój wiedźminki, który otrzyma bohaterka wraz z przybyciem do Kaer Morhen - siedziby łowców potworów spod znaku Wilka. Córka Emhyra będzie trenowała w tamtejszym miejscu szermierkę, a jej nauczycielami będzie m.in. Lambert, Coen, a także Eskel. Kolejne zdjęcie przedstawia Ciri rozmawiającą z białowłosą, prawdopodobnie, elfką. Redanian Intelligence donosi, że może to być Lara Dorren, legendarna czarodziejka.

Dużo osób uważa, że niżej umieszczone obrazki przedstawiają scenę retrospekcji, w której, oprócz Ciri i Lary, występuje także rudowłosa kobieta. Portal przypuszcza, że może być ona królową Redanii, która adoptowała córkę elfki - Riannon. Warto przypomnieć, że Netflix ma zamiar stworzyć kolejne spin-offy w uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego.

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/10/01/exclusive-first-look-at-ciris-new-costume-in-the-witcher-season-2/

Tagi: Sezon 2 wiedźmin od netflix