Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2020 14:33
Vampyr w PS Plus
4284V

PS Plus już dostępne. Gracze z PS4 mogą pobrać 2 nowe gry

Sony opublikowało nową ofertę PS Plus, więc gracze mogą pobrać dwie produkcje przygotowane dla klientów usługi. W październiku zagramy w między innymi Vampyra, który choć nie podbił rankingów sprzedaży, to pozwala zapoznać się z ciekawą przygodą.

Gracze PS Plus mogą już zapoznać się z nowymi grami przygotowanymi w ramach październikowej oferty. Sony ponownie oferuje dwie gry przygotowane dla klientów PlayStation 4 – tym razem mamy okazję sprawdzić przygodę Dontnod Entertainment oraz wyścigi studia Ghost Games.

PS Plus – październikowa oferta

Zestawienie jest interesujące, ponieważ otrzymujemy dwie zróżnicowane gry, a jestem pewien, że wśród naszych czytelników znajdzie się przynajmniej kilku graczy, którzy czekali na dobrą promocję, by zapoznać się z produkcją Dontnod Entertainment. Vampyr nie podbił rankingów sprzedaży, więc trudno powiedzieć, czy deweloperzy zechcą opowiedzieć jeszcze jedną przygodę w tym uniwersum, ale na pewno warto zapoznać się z tą historią.

Na liście znajduje się także Need for Speed Payback, który od premiery otrzymał wiele sporych aktualizacji – gra została znacząco rozbudowana, ale także udało się im dopracować system progresji.

Sprawdźcie nasze recenzje obu gier: Vampyr oraz Need for Speed Payback.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Need for Speed Payback playstation plus ps plus ps4 sony vampyr