Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.10.2020 12:45
Hot Pursuit Remaster
4020V

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Odświeżona grafika porównana z pierwotnym wydaniem

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered nadciąga na rynek. W odświeżony wizualnie tytuł zagramy już na początku listopada.

Pytanie jak bardzo deweloperzy Need for Speed: Hot Pursuit Remastered przyłożyli się do tego "odświeżania". Jeśli wziąć pod uwagę pierwotne wydanie tytułu na PC, to niezbyt mocno.

YouTuber o pseudonimie Crowned wykonał idealne porównanie grafiki z wczoraj zaprezentowanego gameplayu z Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Rozgrywkę zestawiono z pierwotnym wydaniem tej ścigałki. Wideo pokazuje, że zmian graficznych jest w remasterze mniej, niż można by się spodziewać. Autorzy remastera ograniczyli się do dodania tekstur w wyższej rozdzielczości, wydłużenia dystansu rysowania obiektów i dodania paru nowych elementów w otoczeniu. Generalnie można jednak powiedzieć, że różnice wizualne względem pierwotnego wydania na komputerach są minimalne.

Wyraźnie lepszą grafikę można zauważyć w przypadku przesiadki z pierwotnego wydania gry na last-genowych konsolach. Osoby, które grały jednak już w 2010 r. na PC mogą być pewnie trochę rozczarowane z małej skali graficznych poprawek.

Sprawdźcie przy okazji wymagania sprzętowe remastera na PC.

Tagi: Electronic Arts Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Stellar Entertainment