Iza Łęcka Iza Łęcka 06.10.2020 12:04
Call of Duty: Black Ops - Cold War - maseczka
2043V

Call of Duty: Black Ops Cold War trafi do Polski z maseczką, kominem i latarką. Poznajcie bonusy

Call of Duty: Black Ops Cold War coraz prężniej zbliża się do premiery. Gracze w Polsce mogą skorzystać z przedsprzedażowych ofert, a także zgarnąć bonusy za składanie preorderów. Sprawdźcie ofertę przygotowaną przez wydawcę.

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje już w listopadzie, tymczasem od dzisiaj sympatycy strzelania mogą kupować Edycję przedsprzedażową gry, za którą, w zależności od sklepu, otrzymamy przeróżne gratisy. Media Markt oferuje latarkę, Media Expert dołącza maseczkę, natomiast w niektórych cyfrowych sklepach znajdziecie komin.

Edycja przedsprzedażowa Call of Duty: Black Ops Cold War zawiera wybrany gadżet oraz upoważnia do otrzymania rabatu – wysokość będzie równa kwocie wydanej na zakup pudełka. Wydawca podkreśla, że oferta jest limitowana, a chcąc odebrać latarkę, trzeba dokonać zakupu pełnej wersji gry w tym samym punkcie, w którym sięgnęli po specjalne wydanie:

„Zakupu wydania premierowego gry Call of Duty: Black Ops Cold War z rabatem i odbioru latarki można dokonać najwcześniej w dniu premiery gry, wyłącznie w punkcie, w którym dokonano zakupu Edycji przedsprzedażowej oraz na podstawie oryginalnego dowodu zakupu Edycji przedsprzedażowej.”

Pamiętajcie, że Activision przygotowuje się także do bety Call of Duty: Black Ops - Cold War, której zwiastun możecie już sprawdzić. Zaprezentowano także tryb Zombie.

Call of Duty Black Ops - Cold War - oferta przedsprzedaż 1

Call of Duty Black Ops - Cold War - oferta przedsprzedaż 2

Call of Duty Black Ops - Cold War - oferta przedsprzedaż 3

Edycja przedsprzedażowa jest już dostępna w polskich sklepach:

Call of Duty Black Ops - Cold War - oferta przedsprzedaż 4

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software