Borderlands 3 Arms Race to „zupełnie nowa gra”. Gearbox Software szykuje tryb „zmieniający wszystko”

News
1425V
Borderlands 3 Arms Race to „zupełnie nowa gra”. Gearbox Software szykuje tryb „zmieniający wszystko”
Wojciech Gruszczyk | 05.10.2020, 17:19

Borderlands 3 zmierza na nową generację, a deweloperzy z Gearbox Software szykują tryb, który ma znacząco wpłynąć na doświadczenie graczy. Twórcy prawdopodobnie połączą kilka gatunków, by zaprezentować zainteresowanym unikalne doświadczenie.

W zeszłym miesiącu Gearbox Software zapowiedziało przygotowanie Borderlands 3 na nową generację. Gracze otrzymają możliwość poznania zakręconej historii w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Twórcy zaprosili już fanów na kolejne fabularne rozszerzenie, ale najwidoczniej najlepsze dopiero przed nami, ponieważ deweloperzy szykują się na Arms Race. Możemy podejrzewać, że deweloperzy pracują nad trybem PVP, który jednak zaproponuje szereg elementów ze znanych i popularnych wariantów rozgrywki:

„Nie mogę się doczekać, gdy ludzie będą mogli to sprawdzić. Bo to jest cholernie fajne. To zupełnie nowa gra. Sposób, w jaki doświadczasz rozgrywki podczas gry można skomentować tak: "Jasna cholera. To zmienia wszystko”. I sądzę, że to będzie świetna zabawa.”

Tak nowy wariant rozgrywki zapowiedział Randy Pitchford, który następnie wytłumaczył, że nowa zawartość nie jest dla fanów rozgrywki single-player. Deweloperzy nie przygotowali typowego Battle Royale, ale Arms Race ma zainteresować między innymi niektórych fanów Call of Duty czy też sympatyków biegania za kurczakiem.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/new-borderlands-3-arms-race-mode-is-like-a-totally-new-game/1100-6482792/

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych