Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.09.2020 10:30
Borderlands 3 na PS5 i XSX|S
977V

Borderlands 3 zmierza na PS5 i Xbox Series X|S! Twórcy zaoferuję rozgrywkę w 4K i 60 FPS

Gearbox podzielił się znakomitą informacją dla wszystkich fanów! Trzecia pełnoprawna odsłona serii Borderlands trafi także na nowe generacje konsol. 

Borderlands 3 to świetna ubiegłoroczna odsłona lubianej marki, która ostatnio znów znalazła się na ustach fanów. Wszystko za sprawą zapowiedzi nowego rozszerzenia, "Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck". Jestem przekonany, iż przyciągnie to ponownie do gry całą masę wielbicieli rozwałki w "kreskówkowej" oprawie. 

Kolejna pozytywna informacja pojawiła się wczoraj wieczorem na twitterowym koncie trzeciej odsłony. Twórcy poinformowali bowiem, że Borderlands 3 trafi na konsole nowej generacji, a więc Xboksa Series X/S oraz PlayStation 5! Take-Two już jakiś czas temu zapowiadało ruchy w tym kierunku, a teraz widzimy, że kryły się za tym pewne konkrety. 

Co ważne - wszyscy posiadacze gry na PS4 i Xboksa Ona dostaną możliwość wykonania darmowej aktualizacji do next-genów! Jak przekazują twórcy, ulepszona wersja pozwoli na grę w grupie czteroosobowej jednocześnie - oczywiście na podzielonym ekranie. Dla wielu osób ważną informacją będzie także fakt, że Gearbox Software zamierza zaoferować nam rozgrywkę w 4K i 60 klatkach na sekundę, w trybie dla pojedynczego gracza

Źródło: https://www.dualshockers.com/borderlands-3-next-gen-dlc/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software