Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.08.2020 14:30
Borderlands 3 Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck. 3 minuty z najnowszego DLC
685V

Borderlands 3 Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck. 3 minuty z najnowszego DLC

Borderlands 3 niedługo otrzyma kolejne rozszerzenie fabularne - Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck. Zanim sami będziemy mogli zagrać w dodatek, możemy zerknąć na 3-minutowy fragment rozgrywki z komentarzem samego twórcy.

Borderlands 3 już w przyszłym miesiącu wzbogaci się o kolejne DLC. Tym razem będzie to Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck, które pozwoli wejść nam w głąb zdezelowanego umysłu Psycho Kriega. Z okazji tegorocznego Gamescomu, twórcy zaprezentowali fragment rozgrywki.

Całości towarzyszy komentarz jednego z twórców - jest to główny autor scenariusza nowego rozszerzenia, Connor Thomas Cleary. Jak widać na poniższym wideo, całość będzie miała nieco surrealistyczny i szalony charakter, ale czego można się spodziewać po tego typu tematyce.

Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck dostępne będzie od 10 września tego roku - po krótszej przerwie niż było w przypadku wcześniejszych dodatków. Nieco wcześniej twórcy zaprezentowali oficjalny zwiastun, który możecie sprawdzić pod tym adresem.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKy1dAqELo0zrOtPkf0eTMw

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software