Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ze znacznie większą zawartością? EA może zadziwić graczy

Plotka
1235V
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ze znacznie większą zawartością? EA może zadziwić graczy
Iza Łęcka | 05.10.2020, 12:03

Jeszcze dzisiaj odbędzie się prezentacja Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Ogłoszenie gry nie jest zbyt wielkim zaskoczeniem, choć już przygotowana zawartość może okazać się sporą niespodzianką. Electronic Arts miało znacząco zwiększyć zawartość produkcji.

Od tygodnia wiemy, że Need for Speed: Hot Pursuit Remastered nadjedzie, natomiast w piątek deweloperzy opublikowali pierwszą zajawkę, która potwierdziła datę pokazu. Po zobaczeniu oficjalnej strony, przyszedł również czas na przeciek prezentujący pierwsze materiały z wyścigów.

Obecnie w Sieci zawitały kolejne szczegóły dotyczące remastera, które tym razem odnoszą się do jego zawartości. Choć nie mamy pewności, że doniesienia okażą się prawdziwe i podchodzimy do nich z dystansem, warto podkreślić, że osoba, która je opublikowała, niedawno jako pierwsza udostępniła wygląd okładki.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w przecieku, Need for Speed: Hot Pursuit Remastered powróci ze wszystkimi wcześniej przygotowanymi rozszerzeniami, ale posiadać również będzie nową zawartością – deweloperzy prawdopodobnie zaoferują około 6 godzin nowej rozgrywki i między innymi ponad 30 wcześniej niedostępnych wyzwań. Co więcej, gra otrzyma również cross-platformowe wyścigi, a premiera odbędzie się 6 listopada 2020 roku.

Na potwierdzenie tych informacji musimy zaczekać do godziny 17:00 – o wskazanej porze odbędzie się pokaz produkcji, a biorąc pod uwagę powyższą datę premiery, dzisiaj powinniśmy otrzymać komplet wiadomości.

Źródło: https://wccftech.com/need-for-speed-hot-pursuit-remaster-screenshots-details-ps4-switch/

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper