Need for Speed: Hot Pursuit Remastered! Wyciekły okładki gry i pierwsze zrzuty ekranu

News
2396V
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered! Wyciekły okładki gry i pierwsze zrzuty ekranu
Kajetan Węsierki | 04.10.2020, 11:00

Do Internetu trafiły właśnie okładki nadchodzącego odświeżenia jednej z lepszych odsłon serii Need For Speed w wersji na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, a także trzy screenshoty! 

Zaledwie kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja o tym, że wyczekiwany powrót Need For Speed: Hot Pursuit, oczywiście w wersji Remastered, będzie miał miejsce na początku przyszłego tygodnia. Prawdopodobnie z tego względu powstała nawet specjalna strona, na której rozpoczęto odliczanie do wielkiego wydarzenia.

Zdaje się, że właśnie dostaliśmy ostateczne i pełne potwierdzenie tego, że nadjeżdża Need for Speed: Hot Pursuit Remastered! W Internecie pojawiły się zdjęcia okładek w wersji na Nintendo Switch oraz PlayStation 4, które bardzo mocno bazują na pierwotnych ich wyglądzie. Dajcie znać, czy tak kosmetyczne zmiany przypadły Wam do gustu! Jestem pewien, że sporo osób doceni minimalistyczne zmiany.

Oprócz box artów pojawiły się również trzy piękne zrzuty ekranu, które pokazują, jak gra ma prezentować się w pełnej krasie. Prawdopodobnie są to screenshoty z pokazu, który będzie miał miejsce już jutro, więc zdecydowanie warto rzucić na nie okiem, zanim w poniedziałek dostaniemy pełny zwiastun produkcji. 

Need for Speed: Hot Pursuit RemasteredNeed for Speed: Hot Pursuit Remastered auta

Źródło: https://twitter.com/TheNobeds

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych