Need For Speed: Hot Pursuit Remastered nadjeżdża. EA zapowiada prezentację

News
2547V
Need For Speed: Hot Pursuit Remastered nadjeżdża. EA zapowiada prezentację
Wojciech Gruszczyk | 02.10.2020, 18:03

Sympatycy marki Need For Speed mogą zacierać rączki na prezentację Need For Speed: Hot Pursuit Remastered. Twórcy opublikowali grafikę, która potwierdza nadciągający pokaz. Wydarzenie odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Wielki powrót Need For Speed: Hot Pursuit odbędzie się na początku przyszłego tygodnia. Na głównym profilu serii (Twitter) została opublikowana poniższa grafika i chociaż deweloperzy nie podają szczegółów, to jednak łatwo można połączyć fakty.

Samochód na pierwszym planie posiada rejestrację „510”, a na reklamie widzimy „510 510 510”, więc najwidoczniej już 5 października zobaczymy odświeżoną część serii. Jak wiadomo tytuł pojawił się już w koreańskim odpowiedniku PEGI oraz nawet zawitał na Amazon, więc pokaz gry nie jest wielkim zaskoczeniem.

W 2020 roku nie mogliśmy liczyć na nową, pełnoprawną odsłonę serii, ponieważ jak wiadomo Electronic Arts ponownie dokonało zmiany zespołu odpowiedzialnego za rozwój tego IP. Teraz marka będzie rozbudowywana przez Criterion Games, ale deweloperzy dopiero rozpoczęli prace nad grą, więc na premierę przyjdzie nam trochę zaczekać.

[Aktualizacja #1]

Jest drugi teaser:

Źródło: Twitter: Need for Speed

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych