Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2020 18:15
Need for speed
3568V

Nowy Need for Speed z oficjalną stroną. Trwa odliczanie do prezentacji

Nowy Need for Speed zostanie ujawniony pojutrze o godzinie 17:00. Electronic Arts przygotowało specjalną stronę gry.

Po serii wpisów na Twitterze, teasujących nową odsłonę marki lub remaster kultowego Hot Pursuita, Electronic Arts postanowiło utworzyć stronę, na której trwa obecnie odliczanie do nadchodzącej prezentacji firmy. Jak sugeruje zegar, szczegóły dotyczące zbliżającego się wielkimi krokami Need for Speeda poznamy już pojutrze (w najbliższy poniedziałek) o godzinie 17:00.

Wciąż nie wiadomo do końca, czy będzie to odświeżenie popularnej odsłony serii, czy też Criterion Games, które obecnie odpowiada za markę, zaskoczy fanów i pokaże pierwsze materiały z nowej wyścigówki, która być może zaoferuje wciągającą kampanię fabularną i jeszcze więcej licencjonowanych pojazdów, niż było to w przypadku Need for Speed Heat. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Na stronę możecie wejść klikając w ten link. Po wejściu możemy zauważyć także wpis, brzmiący następująco:

5:10. Jakim cudem był tak szybki? Pięć i dziesięć. „Zadzwoń do Pizzerii Wielkiego Joego pod numer 0800-510-510-510”. Na pewno jest jakiś sposób, żeby to naprawić.

Źródło: https://twistedvoxel.com/need-for-speed-teaser-website/

Tagi: criterion games EA Black Box EA Canada - Team Fusion Electronic Arts Need for Speed Most Wanted 5-1-0 Need for Speed: Hot Pursuit Need for Speed: Hot Pursuit 2