Godfall na PS5 jest znacznie droższy od wersji na PC. Różnica sięga nawet 140 zł

Gry
2679V
Godfall na PS5 jest znacznie droższy od wersji na PC. Różnica sięga nawet 140 zł
Iza Łęcka | 05.10.2020, 07:00

Nowa generacja zaproponuje nowy standard cenowy, choć nie wszyscy będą musieli płacić więcej. Godfall na PS5 będzie znacznie droższy od wydania na PC, co może skłonić niektórych graczy do zapoznania się z tytułem na komputerach osobistych.

Godfall to pierwsza zapowiedziana gra na PS5, ale od początku wiemy, że tytuł trafi również na komputery osobiste. Za produkcję odpowiada Counterplay Games, wydawcą jest Gearbox, a debiut gry został zaplanowany w czasie premiery next-genowego PlayStation.

Wczoraj potwierdzono, że Godfall na PlayStation 5 wymaga stałego połączenia z Siecią, co najpewniej będzie także wymagane na PC, jednak na PS5 trzeba również posiadać aktywny abonament PlayStation Plus, którego na komputerach osobistych oczywiście nie znajdziemy.

Tymczasem dostrzeżono kolejną różnicę względem wydań – Godfall na PS5 będzie droższy od tej samej produkcji na PC. Tak prezentują się ceny:

  • Godfall PS5 – 339 zł
  • Godfall Edycja Deluxe PS5 – 469 zł
  • Godfall Edycja Ascended PS5 - 519 zł
  • Godfall PC – 239 zł
  • Godfall Edycja Deluxe PC – 329 zł
  • Godfall Edycja Ascended PC - 379 zł

Ceny wersji na PS5 pochodzą z polskiego sklepu (Euro RTV AGD), więc mamy tutaj do czynienia z fizycznym wydaniem, natomiast w przypadku propozycji dla graczy na PC jest to oferta Epic Games Store, czyli cyfrowa edycja, jednak możemy podejrzewać, że identyczne, wyższe ceny Godfall pojawią się także na PlayStation Store.

Warto dodać, że w Edycji Deluxe oraz Ascended pojawią się wyłącznie cyfrowe przedmioty – będzie to dodatek oraz zestaw skinów czy też broń, tarcza, tytuł, który będzie prezentowany w lobby, oraz banner.

Źródło: https://www.euro.com.pl/search.bhtml?keyword=godfall https://www.epicgames.com/store/pl/product/godfall/home?sessionInvalidated=true

Komentarze (172)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper