Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2020 17:30
godfall
910V

Godfall nie jest grą-usługą, ale stałe połączenie z siecią będzie wymagane do rozgrywki

Godfall nie jest grą-usługą, ale będzie wymagał stałego połączenia z internetem - twierdzą twórcy.

Godfall zostało dzisiaj przedstawione na prezentacji dotyczącej PlayStation 5. Jeśli jeszcze nie widzieliście najnowszego zapisu z rozgrywki, kliknijcie tutaj. A jeśli już mieliście okazję go obejrzeć, a co więcej, czekacie na rzeczony projekt, wiedzcie, że będzie on wymagał stałego połączenia z siecią, niezależnie od tego, w jakim trybie zabawy będziecie się znajdować.

Potwierdzenie tych informacji znalazło się na oficjalnej stronie PlayStation, a dokładniej na karcie gry. Umieszczono tam wpis malutką czcionką, który zaznacza, że połączenie z internetem jest wymagane. Zdezorientowane osoby zainteresowane Godfallem postanowiły skontaktować się z wydawcą tytułu, pytając, czy rzeczony tytuł będzie grą-usługą.

Nie musieli długo czekać na odpowiedź, ponieważ na oficjalnym profilu Godfalla na Twitterze pojawił się wpis, iż gra akcji z elementami RPG nie będzie produkcją stricte nastawioną na tryby sieciowe. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy nt. działań dewelopera - wiele odbiorców twierdzi, że wciąż nie wiemy, czym tak naprawdę będzie rzeczony tytuł, mimo tego, iż do jego premiery pozostało niespełna półtora miesiąca, co jest nie do przyjęcia.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-10-04-godfall-is-not-a-service-game-but-it-will-require-an-internet-connection-to-play

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall