Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.09.2020 11:30
Godfall szczegóły wydań
1115V

Godfall z nowymi szczegółami. Poznaliśmy wersje gry, które trafią do sprzedaży oraz ich ceny

Do Internetu trafiły właśnie informacje o wydaniach nadchodzącej gry od Counterplay Games, które pojawią się w sprzedaży. Znamy także bonusy, na jakie mogą liczyć nabywcy pre-orderów. 

Godfall to pierwsza większa gra, jaką oficjalnie zapowiedziano na PlayStation 5. I trzeba przyznać, że ostatnie materiały z rozgrywki prezentują się bardzo dobrze. Tytuł ma być przepełniony widowiskowymi pojedynkami, które mają zachęcać nas do ciągłej gry i sprawiać, że nie będziemy chcieli wyjść ze świata looter-slashera przez długie godziny! 

W Sieci pojawiła się właśnie bardzo ważna informacja dla wszystkich wyczekujących! Wiemy już, w jakich wersjach gra pojawi się na półkach cyfrowych sklepów, a także ile przyjdzie nam za konkretne wybory zapłacić. Warto zacząć od tego, że pozycja pojawi się w trzech różnych wydaniach, które będą się od siebie różniły dodatkami:

  • Standard Edition - tylko bazowa gra;
  • Deluxe Edition - bazowa gra oraz DLC #1;
  • Ascended Edition - bazowa gra, DLC #1 oraz skórki i przedmioty do wykorzystania w grze.

No i najważniejsze - ceny. Za podstawową wersję przyjdzie nam zapłacić $59.99, a więc około 230 złotych. Edycja Deluxe to już aż $79,99 (~ 300 złotych), a za najwyższą możliwą opcję będziemy musieli dać jeszcze 10 dolarów więcej (~ 340 złotych).

Co więcej, wszyscy, którzy zdecydują się nabyć grę w przedsprzedaży (jak zapowiedziało Gearbox Publishing, ta powinna niedługo ruszyć) także mogą liczyć na kilka ciekawych elementów kosmetycznych (w tym Zer0's Sword z Borderlands) oraz Paczkę Startowych Przedmiotów. Jeśli jesteście fanami tego typu przyjemności, bez wątpienia powinniście się skupić. 

Godfall - zawartość edycji

Źródło: https://wccftech.com/playstation-5-console-exclusive-godfall-ascended-edition-dlc-microtransactions/

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall