Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2020 18:30
god of war
2210V

Twórca God of War nie ma zamiaru rozmawiać o nowym projekcie

Cory Barlog zaznaczył, że zmieniając wystrój swojego profilu na Twitterze, nie teasuje nowego projektu od Santa Monica Studio.

Dokładnie wczoraj informowaliśmy Was, że Cory Barlog - reżyser nadchodzącego God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) - zmienił, po raz kolejny, zdjęcie główne oraz tło swojego oficjalnego profilu na Twitterze, ponownie zahaczając tym czynem o tematykę kosmosu. Wielu z nas myślało, że dyrektor generalny Santa Monica Studio, zespołu należącego do Sony, będzie powoli szykował się do pokazania swojego nowego projektu sci-fi fanom. 

Tak się jednak nie stanie, a przynajmniej w najbliższym czasie, ponieważ Cory Barlog zaznaczył na Twitterze, iż nie teasuje kolejnego tytułu Santa Monica Studio. Oznacza to z pewnością, iż on, jak i jego utalentowany zespół, w pełni skupia się na dostarczeniu nowego God of Wara. Można założyć, że dopiero po jego premierze, zapowiedzianej na następny rok, usłyszymy coś więcej nt. projektu sci-fi. 

Warto zaznaczyć, że dzięki rozszyfrowaniu zwiastuna God of War: Ragnarok, wiemy, jacy nordyccy bogowie pojawią się w sequelu wydanej w 2018 roku produkcji.

Źródło: https://gamerant.com/god-of-war-cory-barlog-twitter-space/

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment