Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2020 13:15
Aliens
1508V

Twórca God of War będzie pracował nad grą w uniwersum "Obcy"? Cory Barlog bawi się z fanami

Cory Barlog po raz kolejny teasuje swój nowy projekt, modyfikując zdjęcia przedstawiające jego profil główny na Twitterze.

Nie ulega wątpliwości, że Cory Barlog uwielbia pogrywać z fanami. Twórca serii God of War zapowiedział, za sprawą PS5 Showcase, God of War: Ragnarok (tytuł roboczy), czyli kontynuację przygód Kratosa i jego syna - Atreusa. Warto jednak przypomnieć, że niespełna rok temu dyrektor generalny Santa Monica Studio opublikował kilka tajemniczych wpisów, które sugerowały, iż szykuje się do zapowiedzi nowej gry.

Dokładnie wczoraj rzeczony reżyser ponownie ustawił na swoim zdjęciu głównym satelitę umieszczoną w kosmosie. Trochę inaczej wygląda sprawa z tłem, bo o ile przedtem mogliśmy obejrzeć galaktykę, tak teraz widzimy kapsuły hibernacyjne, w których zamknięto ludzi, a dokładniej żołnierzy marines i członków załogi USS Sulaco. Obrazek pochodzi z klasycznego horroru science fictions "Obcy - decydujące starcie", który zadebiutował w 1986 roku, co może sugerować, że Cory Barlog będzie tworzył grę w uniwersum... Obcego?

To, że Santa Monica Studio pracuje nad dwoma projektami jednocześnie jest wręcz pewne. Twórca sam podkreślał, że chciałby w przyszłości stworzyć produkcję sci-fi, w których zabrałby zainteresowanych w epicką podróż w kosmos. W kwietniu tegoż roku ekipa należąca do Sony poszukiwała utalentowanych deweloperów, którzy zajęliby się pracą nad omawianym tytułem.

Cory Barlog changed his twitter header and location. Could he be teasing his new game set in Space? from r/PS5

Źródło: https://sp1st.com/news/god-of-war-director-cory-balrog-teases-new-game-project-by-changing-twitter-profile-details

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment