Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.10.2020 09:30
Call of Duty: Warzone 250 gb
1066V

Call of Duty: Warzone cały czas rośnie. Po ostatniej aktualizacji gra na PC waży już ponad 230 GB

Wiele osób obawia się, że obiecane wielkości dysków w konsolach nowych generacji mogą być zdecydowanie za małe. I biorąc pod uwagę to, jak wymagające jest Call of Duty z początku tego roku, nic w tym dziwnego. 

Call of Duty: Warzone to darmowy tytuł od Activision, który bardzo szybko stał się fenomenem. Już w momencie premiery, w marcu bieżącego roku, fani rozpływali się nad faktem, że stworzono darmową odsłonę jednej z najpopularniejszych serii strzelanin w branży gier wideo. Rzeczona odsłona jest cały czas rozwijana i stale otrzymuje nowe elementy oraz kolejne sezony rozgrywek.

Wszystko to jednak ma swoją cenę - i bynajmniej nie chodzi tu o pieniądze. Liczne aktualizacje oraz urozmaicenia sprawiają, że projekt waży obecnie w wersji na PC aż 230 GB! Jest to wynik niewiarygodnie wysoki i taki, który może powodować niemały problem dla wielu osób. Fani proszą Activision, aby umożliwili podział gry na Tryb Warzone, Singleplayer oraz Multiplayer. 

Cóż, choć może się to wydawać niemożliwe, ostatnie doniesienia ze świata Xboksa pokazują, że być może takie opcje pojawią się w niedalekiej przyszłości. Ta bez wątpienia zostałaby przyjęta przez fanów z otwartymi ramionami, albowiem tak szybki wzrost jest niebezpieczny i na pewno uniemożliwia grę sporej liczbie potencjalnych graczy. 

Źródło: https://www.resetera.com/threads/call-of-duty-warzone-install-size-on-pc-is-now-above-250-gb.299819/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward