Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 17:17
Cory Barlog God of War
1626V

Reżyser God of War szykuje się do ogłoszenia? Cory Barlog bawi się z fanami

Cory Barlog jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i od pewnego czasu prowadził tajemniczą „transmisję”. Deweloper zakończył proces, zmienił swoje zdjęcie oraz opis na Twitterze i otworzył prawdziwą puszkę domysłów.

Santa Monica Studio od dłuższego czasu pracuje nad tajnym tytułem, który pewnie trafi już na PlayStation 5. Zespół jest znany z przygotowywania przygód Kratosa według spekulacji pracuje nad God of War 2, ale przynajmniej aktualnie – nie otrzymaliśmy oficjalnej wiadomości.

Dość niespodziewanie Cory Barlog rozpoczął publikowanie tajemniczych teaserów – znany deweloper na początku opublikował wiadomość o „rozpoczęciu transmisji”, a właśnie zobaczyliśmy drugą informacje z tajemniczym „<KONIEC TRANSMISJI>”. Sytuacja jest zaskakująca, bo jednocześnie deweloper zmienił zdjęcia (profilowe / w tle) oraz usunął wszystkie informacje ze swojego profilu. Zamiast szczegółów o pracy w Santa Monica Studio widzimy tylko „..... ..... .... ... .. .”.

W Sieci nie brakuje domysłów, według których Cory Barlog rozpoczął już kampanię marketingową nowego projektu, jednak niespodziewanie aktualnie nie łączy jej bezpośrednio z ekipą z Santa Monica.

Warto zaznaczyć, że to właśnie Barlog opublikował ostatnio ciekawą wiadomość – deweloper nie ukrywa, że chciałby zobaczyć God of War na PC, ale... Nie jest Kojimą.

Dla przypomnienia, tak Barlog podsumował premierę God of War:

Warto także wspomnieć:

Źródło: Twitter

Tagi: cory barlog god of war Santa Monica Studio